Zaznacz stronę

Lambada to innowacyjny materac zbudowany na bazie 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm. Rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową. W efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała. Niweluje odkształcenia. Co najważniejsze, taka konstrukcja doskonale podpiera kręgosłup i całą sylwetkę. Model ten został również wyposażony w piankę wysokoelastyczną oraz lateks, które sprawiają, że produkt jest niebywale solidny oraz wygodny w użyciu.

Lambada to materac sprężynowy, który zapewnia maksymalną satysfakcję. Ten model materaca jest odwarcalny. Oznacza to, że może być użytkowany po obu stronach. Materac można obracać jednocześnie, zyskując dwie różne powierzchnie do snu. Pierwsza z nich składa się z warstwy grubego lateksu, która zmniejsza napięcie mięśniowe i zapewnia odpowiedni komfort. Dodana dodatkowo płyta naturalnego kokosu pozwala utrzymać kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Podnosi to skalę twardości materaca. Mata kokosowa zapewnia zdrowy i higieniczny sen, doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz materaca, zapobiegając rozwojowi roztoczy i bakterii. Druga strona skonstruowana jest ze wspomnianej wcześniej pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu materac zyskuje na giętkości. Pozwala dopasować podłoże do indywidualnych preferencji. Regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca. To idealne rozwiązanie dla par oraz par z dużą różnicą wagową. Ciało jest zawsze pewnie i bezpiecznie podparte, również w miejscach naturalnych krzywizn. Nowatorskie rozwiązanie tworzy w efekcie bardzo wytrzymały, komfortowy materac dla osób aktywnych i z bólem kręgosłupa.

Materac Hilding Lambada posiada zdejmowany pokrowiec Probiotex z naturalnych włókien wiskozowych, dostosowany do potrzeb alergików. Zastosowana w nim innowacyjna technologia Purotex, czyli specjalne mikrokapsułki zawierające aktywne probiotyki, powoduje, że alergeny na powierzchni materaca zostają zredukowane o ponad 93%. Zapewnia skuteczną ochronę przed rozwojem pleśni, grzybów, bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Jest miły i przyjemny w dotyku. Pokrowiec posiada uchwyty, które ułatwiają odwrócenie go na drugą stronę. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.hilding.pl

Opracowane przez zdrowykregoslup.pl.