Zaznacz stronę

Czym charakteryzuje się materac sprężynowy multipocket? To przede wszystkim produkt wytrzymały i zapewniający wyjątkowo zdrowe warunki do zasypiania. Sprawdź dlaczego jest tak popularny!

Czym są materace multipocket?

Materace wykonane w systemie multipocket to produkty cechujące się wyjątkową wytrzymałością i zapewnieniem zdrowego oraz komfortowego snu użytkownika. Wykonane w aż 7 strefach twardości, umożliwiają wręcz idealne i optymalne dopasowanie się wkładu do naturalnych krzywizn kręgosłupa, nadając mu podparcie na całej jego długości. W materacach sprężynowych multipocket głównym elementem wypełnienia są sprężyny, ułożone w bardzo dużym zagęszczeniu i o drobnej, charakterystycznej budowie. Na jeden metr kwadratowy powierzchni takiego materaca przypada nawet do 500 sprężyn. Przy takim zagęszczeniu i charakterystycznej budowie materac, jest wyjątkowo elastyczny w każdym ze swoich punktów oraz stabilny.

Dodatkiem w materacach multipocket są także warstwy pianki wysokoelastycznej oraz termoelastycznej. Pierwsza z nich zapewnia wyjątkową sprężystość, wytrzymałość, ale również odporność. Druga reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika materaca, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.

Pianki charakteryzuje również dbałość o odpowiednią wentylację ciała i ochrona przed gromadzeniem się bakterii oraz roztoczy. To sprawdzone i idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które na co dzień borykają się z alergiami.

Kto powinien wybrać do spania materace multipocket Janpol?

Na materac multipocket Janpol powinny zdecydować się przede wszystkim te osoby, które poszukują wyrobu medycznego, zapewniającego sen w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Ten model materaca sprawdzi się idealnie w sypialni par, gdzie przynajmniej jedna z osób śpi niespokojnie. System niezależnych sprężyn ułatwi zasypianie każdemu z nich.

Janpol materace sprężynowe multipocket to także idealne rozwiązanie dla osób borykających się na co dzień z bólami w krzyżu. Powierzchnia takiego materaca zapewni idealne podparcie dla kręgosłupa określonej osoby.

Po ten produkt powinni wreszcie sięgnąć także alergicy, którzy w swojej sypialni stawiają na higieniczne warunki.

Co wyróżnia materace multipocket Janpol od tradycyjnych materacy sprężynowych?

Jednym z kluczowych przedstawicieli materacy Janpol multipocket jest produkt Niobe, którego nowoczesne wykonanie oraz wygodne podłoże zasługują na szczególną uwagę. Powierzchnia materaca wykonana jest z wytrzymałych komponentów, w tym: sprężyn w systemie multipocket oraz pianek wysokoelastycznej i termoelastycznej. Struktura o zróżnicowanej względem poziomu twardości powierzchni, zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa na całej jego linii. Sen na takim materacu jest zdrowy i przyjemny.

Dlaczego wnętrze materaca zasługuje na tak dużą uwagę? Ponieważ trudno wskazać podobny produkt wykonany z tak dużą starannością. Podstawą są tutaj wytrzymałe sprężyny kieszeniowe, odporne na uszkodzenia i idealnie sprawdzające się w trakcie nawet długotrwałej eksploatacji. Pomiędzy nimi umieszcza się także piankę, aby sen był jeszcze wygodniejszy, a materac optymalnie dopasowany do każdej sylwetki.

Pianka wysokoelastyczna ma także inną właściwość. Zapewnia idealną wentylację ciała, ponieważ ma zdolność do odprowadzania wilgoci na zewnątrz.

Na materacu z pianki wysokoelastycznej nie zatrzymują się również różnego rodzaju zabrudzenia, w tym bakterie czy roztocza. Pianka termoelastyczna zastosowana w materacu Niobe daje wreszcie poczucie przyjemnego otulenia, poprawę krążenia krwi oraz przyspieszenie regeneracji zmęczonych mięśni.

Ciekawym i praktycznym dodatkiem w materacu Niobe Janpol są zdejmowane pokrowce – Smart, miękki, delikatny dla skóry oraz Silver Protect niezwykle miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych.

Warto podkreślić, że materac Niobe uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I – posiada właściwości zdrowotne potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi.

Jaki materac multipocket Janpol wybrać? Zapytaj sprzedawcę o produkt dedykowany Twoim potrzebom!