Zaznacz stronę

Materac Hilding Curem.Zip to model stanowiący idealne połączenie zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Materac ten doskonale sprawdzi się w przypadku osób, którym zależy na wyjątkowym komforcie oraz bardzo dobrym wsparciu dla kręgosłupa. Dlaczego warto wybrać ten model i co sprawia, że gwarantuje on zdrowy sen? Podpowiadamy.

Jak zbudowany jest materac sprężynowy Curem.Zip?

Jaki materac sprężynowy wybrać? Okazuje się, że najlepiej postawić na wyjątkową nowoczesne rozwiązanie, czyli technologię multipocket. Materac sprężynowy Curem.Zip to innowacyjny model, w którym producent postawił na innowacje i skoncentrował się na wygodzie użytkownika. Materac ten zbudowany z niezwykle wygodnych sprężyn multipocket, które są dużo bardziej elastyczne niż sprężyny tradycyjne. W ten sposób nacisk ciała jest zredukowany, a kręgosłup może się rozluźnić i zrelaksować. Dodatkowo górna warstwa materaca Curem.Zip została pokryta pianką Serene, która jest uznawana za połączenie pianek wysokiej gęstości oraz technologii memory foam. Pianka Serene zmniejsza więc nacisk wagi ciała na materac, zapamiętuje jego ułożenie, a także sprawia, że użytkownik odczuwa naturalną i wyjątkową miękkość. Materac Hilding Curem.Zip został dodatkowo wyposażony w specjalny pokrowiec Zeo Case, który bardzo korzystnie wpływa na wentylację i posiada właściwości antybakteryjne. W ten sposób materac jest odpowiedni dla alergików. Model Curem.Zip posiada 7 stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie kręgosłupa i zapewniają bardzo dobre podparcie ciała w trakcie snu.

W jakich rozmiarach dostępne są materace sprężynowe Curem.Zip?

Jaki rozmiar materaca sprężynowego Curem.Zip wybrać? W ofercie dostępne są następujące rozmiary tych modeli: 80×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200. Materace sprężynowe Curem.Zip mogą być więc wybierane przez użytkowników śpiących pojedynczo, a także przez pary. Dla użytkowników, którzy mają całe łóżko tylko dla siebie, polecane są materace sprężynowe 80×200, które dobrze sprawdzą się w mniejszych sypialniach. Materac sprężynowy 80×200 to bardzo dobry wybór także dla partnerów śpiących razem, ale na dwóch osobnych materacach. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy partnerzy różnią się wagą lub po prostu preferują inną twardość materaca. Dodatkowo użytkownik może dokupić materac nawierzchniowy 80×200, który podnosi komfort snu, ochrania materac zasadniczy, a także pozwala na wyrównanie powierzchni.

Kiedy należy wybrać materac sprężynowy Curem.Zip do spania?

Materac sprężynowy multipocket Curem.Zip polecany jest dla osób o większej masie ciała, a więc wynoszącej powyżej 100 kilogramów. Materac ten jest twardym modelem, przy czym należy pamiętać o tym, że odczucie twardości jest zawsze subiektywne i zależy nie tylko od wagi ciała, ale także od preferencji oraz dotychczasowych doświadczeń. Materac Curem.Zip polecany jest także alergikom, ponieważ producent nie użył żadnych szkodliwych lub alergizujących substancji, a dodatkowo zapewnił specjalny, antybakteryjny pokrowiec. Materac ma także specjalnie wyprofilowany wkład, zapewniający optymalną wentylację. Ten model materaca posiada także certyfikat AEH, który przyznawany jest tym produktom do snu, które spełniają rygorystyczne wymogi w zakresie ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Model Curem.Zip został stworzony przez renomowanego producenta, czyli markę Hilding. Firma ta znajduje się w czołówce pod względem jakości i zastosowanych technologii. Marka Hilding specjalizuje się w projektowaniu ergonomicznych materacy wysokiej jakości. Materac Curem.Zip, podobnie jak pozostałe modele tej marki, został stworzony w taki sposób, aby użytkowanie było bezpieczne i komfortowe, a także w idealny sposób dopasowany do budowy anatomicznej osób śpiących. Materace mają także właściwości antyalergiczne oraz zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, zmniejszając ryzyko powstawania pleśni, grzybów, bakterii i roztoczy. Model materaca sprężynowego Curem.Zip przeznaczony jest dla wymagających użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości materiałów i komforcie snu.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl