Zaznacz stronę

Hilding Cube to materac kieszeniowy i sprężynowy. Model ten jest przeznaczony dla osób ceniących wysoki komfort w trakcie snu, a dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych ten materac świetnie sprawdzi się dla dwóch osób. Jakie są zalety materaca Hilding Cube i na co warto zwrócić uwagę w trakcie zakupu? Podpowiadamy.

Jakie zalety posiada nowoczesny materac sprężynowy Hilding Cube?

Materac sprężynowy Hilding Cube to model renomowanego producenta, czyli marki Hilding. Firma ta znajduje się w czołówce pod względem jakości oraz zastosowanych technologii. Zakup materacy marki Hilding to gwarancja wysokiej jakości, docenionej przez tysiące ludzi na całym świecie. Model Hilding Cube to doskonała propozycja zarówno dla osób śpiących pojedynczo (wtedy warto wybrać materac sprężynowy 90×200) lub we dwoje (wtedy najlepiej zdecydować się na materac o minimalnych wymiarach 140×200). Do najważniejszych zalet modelu Hilding Cube można zakwalifikować następujące:

  • materac twardy (H3), który dobrze sprawdzi się dla osób ważących powyżej 80 kilogramów (oczywiście warto jednocześnie pamiętać o tym, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym),
  • siedem stref twardości, które pozwalają na optymalne dopasowanie wkładu materaca do budowy anatomicznej użytkownika, co zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa,
  • 5 lat gwarancji od producenta,
  • model antyalergiczny, który nie zawiera żadnych substancji szkodliwych,
  • model elastyczny, który można użytkować na stelażach regulowanych,
  • materac odwracalny, a więc obie strony są przeznaczone do użytkowania,
  • pianka poliuretanowa w materacu nie odkształca się pod wpływem nacisku, a odpowiednie struktura sprawia, że jest bardzo dobra izolacja termiczna,
  • jest to materac z sizalem, czyli naturalnym włóknem, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz podwyższa trwałość samego materaca.

Materace sprężynowe Hilding Cube wybierane są przez wielu klientów, ponieważ są to modele wysokiej jakości, przeznaczone dla wymagających użytkowników.

Jakie rozmiary materacy Hilding Cube najchętniej kupują Polacy?

Jaki rozmiar materaca sprężynowego Hilding Cube warto wybrać? Osoby, które wybierają materace Hilding Cube, mogą zdecydować się na następujące wymiary: 90×200, 140×200, 160×200 oraz 180×200. Szerokość oczywiście należy dopasować do swoich potrzeb oraz wielkości sypialni. Polacy najchętniej wybierają materace sprężynowe 90×200, jeśli śpią na pojedynczym łóżku. Tego typu rozmiar jest bardzo wygodny do snu, ponieważ szerokość jest wystarczająca. Dodatkowo można do takiego modelu można dokupić materac nawierzchniowy 90×200. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić swój komfort snu oraz wygodę łóżka.

O czym należy pamiętać podczas kupna materaca sprężynowego Hilding Cube?

Każdy, kto zastanawia się nad tym, jaki materac sprężynowy warto kupić, może zdecydować się na model Hilding Cube. Jest to wysokiej jakości produkt, który został wyposażony w innowacyjne rozwiązania. Wybierając ten materac, warto jednak pamiętać o tym, żeby wybrać odpowiedni rozmiar modelu, pasujący do swojego łóżka oraz oczywiście do swoich potrzeb. Warto także wiedzieć o tym, że ten model materaca jest zalecany osobom wysokim i ciężkim, dlatego może się niezbyt dobrze sprawdzać w przypadku niskich lub bardzo lekkich osób. Model ten to doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którym zależy na wysokiej jakości materaca.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl